Tandemový závěs FOLLOW ME

obrazek 1
obrazek 2
obrazek 3
obrazek 4
Tandemový závěs FOLLOW ME

obrazek 1 https://www.bikesport.cz/obrazky/nahledy/FollowME_A2.jpg
obrazek 2 https://www.bikesport.cz/obrazky/nahledy/FollowME_upinak.jpg
obrazek 3 https://www.bikesport.cz/obrazky/nahledy/FollowME_matice.jpg

Pro detailní informace navštivte web výrobce FollowME.

POPIS PRODUKTU

Tandemový závěs FOLLOW ME

Jedná se o nejlepší možný výrobek na trhu k cestování na kole s dětmi. FollowMe se oproti jakémukoliv jinému systému připojení na trhu vyznačuje perfektní SVISLOU stabilitou dětského kola. !!!!  navíc při jednoduchém připojení dětského kola. Chvilku trvá správné zapojení, ale po zácviku je to již velmi snadné.

Vhodné pro zapojení, kdy dítě samo ještě mnoho neujede a vy si nechcete kazit výlet. Později je možno dítě připojit třeba na kopcovité úseky nebo když už je jízdou unavené. FollowME je bezpečné, dítě jede přímo za vodícím kolem a dokonale sleduje stopu, sedí ABSOLUTNĚ rovně. Minimální vibrace i při vyšších rychlostech.

Nevýhodou je trochu vyšší hmotnost což ovšem vyváží bez-konkurenční schopnost upnutí a držení stability dětského kola.

  • Materiál : ocel komaxitem lakovaná, pozinkované díly
  • Hmotnost systému : 4 kg
  • Vlečná kapacita : až 45 kg včetně dítěte
  • Vhodná pro všechny 26 "až 29" pneumatiky (garance použití rozměru pneu max. 2,0"). Při rozumném typu vzorku pláště lze FollowMe použít i s rozměrem pneu 2,1 či 2,2".
  •  

ZÁKLADNÍ SOUČÁST BALENÍ OBSAHUJE MOŽNOST PŘIPOJENÍ K TAŽNÉMU KOLU NA KLASICKÝ RYCHLOUPÍNÁK viz. foto č.3 . OSTATNÍ MOŽNOSTI UPNUTÍ např. pomocí PEVNÉ SHIMANO osy či konické Syntace (Sram, Cube) osy .......... SE NÁSLEDNĚ ŘEŠÍ DOKOUPENÍM JAKO SAMOSTATNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

ÚCHYTY V ZÁKLADNÍM ORIG. BALENÍ PRO DĚTSKÉ KOLO OBSAHUJÍ PRODLUŽOVACÍ MATICE NA ŠROUBOVACÍ PŘEDNÍ OSIČKU PŘEDNÍHO NÁBOJE A TO V TĚCHTO NÍŽE NEJČASTĚJŠÍCH TŘECH ROZMĚRECH : též viz. foto č.4 .

  • rozměr M9 x 1  kod: 131.500
  • rozměr 5/16"    kod: 131.000
  • rozměr 3/8"      kod: 131.200
Tandemový závěs FOLLOW ME 6835 Kč
Dočasně doprodáno
c